Aktualności

Informacja o przerwie remontowej

Szanowni Państwo,

Energetyka Cieplna Sp. z o.o. informuje, że w terminie

od 02 sierpnia do 08 sierpnia 2021r.

nastąpi planowana przerwa remontowa i związany z tym brak dostawy energii cieplnej na potrzeby podgrzania ciepłej wody użytkowej.

Planowana przerwa w dostawie ciepła jest spowodowana przebudową układu technologicznego ciepłowni, która wynika z prowadzonej inwestycji jaką jest budowa wysokosprawnej kogeneracji. Realizowane przedsięwzięcie doprowadzi do utworzenia elektrociepłoni na bazie obecnie funkcjonującej instalacji. Kogeneracja zapewni oszczędność energii pierwotnej oraz znacząco zredukuje emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Skierniewicka Energetyka Cieplna prowadzi obecnie szereg działań związanych z unowocześnianiem i rozwojem ekologicznego systemy ciepłowniczego. Nowe rozwiązania technologiczne oraz inwestycje w odnawialne źródła energii mają na celu zapewnić komfort, czystą energię i przede wszystkim bezpieczeństwo naszych Klientów.

Spółka zrealizowała w 2020r. inwestycje Instalacji Odsiarczania i Odpylania Spalin oraz Odazotowania Spalin, których celem było dostosowanie ciepłowni do wymagań unijnych dyrektyw oraz zmiana ciepłowni na bardziej ekologiczne źródło dostaw ciepła. Dzięki zrealizowanym inwestycjom mieszkańcy Skierniewic zyskują czystrze powietrze.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Pozostając z nadzieją na dalszą współpracę, przesyłamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z codziennych działań – tych osobistych i tych zawodowych.

 

 

Wstecz

Banery

  • Baner 10
  • Baner 20
  • Baner 30

Sekcja kontaktowa

Energetyka Cieplna Sp. z o.o.

wEcbXsFE8Oc6AAAAABJRU5ErkJggg==

9PxNal7Rvt+ySAAAAAElFTkSuQmCC

ul. Przemysłowa 2
96-100 Skierniewice
tel. główny: 46 833 24 23
tel./fax: 46 833 24 23
e-mail: biuro@ecskierniewice.pl
strona: www.ecskierniewice.pl
46 832 47 10
609 509 554

Projekt i wykonanie: extranet.pl
Licencja: CC BY 4.0
Struktura serwisu
Deklaracja dostępności
RODO