Z życia spółki

30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Za nami jubileuszowy,30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Podobnie jak w roku ubiegłym Energetyka Cieplna włączyła się w działania WOŚP.

44 Skierniewickie Święto Kwiatów Owoców i Warzyw

W tym roku Energetyka Cieplna była obecna na targach, które odbywały się na hali OSiR przy ulicy Pomologicznej. Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw to najważniejsze wydarzenie w naszym mieście.

Przygodowy Dzień Dziecka 2021

W ostatnią sobotę maja w Parku Miejskim obchodziliśmy Dzień Dziecka.
Najmłodsi skierniewiczanie otrzymali Drzewka Życia, które tradycyjnie już rozdawał Prezydent Krzysztof Jażdżyk wraz z radnymi.
W organizację święta włączyły się również spółki miejskie, które przygotowały moc atrakcji.

Dzień Ziemi 2021

W tym roku w dniu 22 kwietnia przypadał Dzień Ziemi.
Dzień Ziemi to akcja organizowana co roku wiosną od 1970 roku, której celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W styczniu odbył się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Skierniewice zebrały  na WOŚP 157 067,61zł! Energetyka Cieplna też dołożyła swoją cegiełkę do nowego rekordu.

Kosmiczny Dzień Dziecka 2022

Wczoraj skierniewicki park zamienił się w kosmiczną przestrzeń. Na naszych najmłodszych w czasie trwania Kosmicznego Dnia Dziecka, czekała moc nieziemskich atrakcji.  Na naszym firmowym  stoisku dzieciaki mogły skorzystać z żyroskopu i przekonać się na czym polegają ćwiczenia aeronautów, pójść na spacer po galaktyce i zrobić sobie zdjęcie z międzyplanetarnej wycieczki.